BANKACILIK VE SİGORTACILIK

Uluslararası Kitap Bölümü: “Is There A Correlation Between Economic Crisis And Cancer? A Dilemma Of Crisis-Cancer Cycle”

05.11.2018 Pzt 10:13

Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Gülgün ÇİĞDEM’in “Is There A Correlation Between Economic Crisis And Cancer? A Dilemma Of Crisis-Cancer Cycle” adını taşıyan çalışması uluslararası yayınevi olan ve 750 yayınlanmış kitabı bulunan Akademisyen Kitapevi’nin Scientific Researches Book Serisiyle “Economic And Administrive Sciences Volume I” isimli kitabında

Scientific Researches Book
Akademisyen Kitapevi’nin Scientific Researches Book Serisiyle “Economic And Administrive Sciences Volume I” isimli kitabında, Azmi YALÇIN’ın editörlüğünde, kitap bölümü olarak yayınlanmıştır. Akademisyen Kitapevi tarafından basılan kitaplar Harvard University, Pinceton University, Columbia University, University of Toronto gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinde ve kütüphanelerinde bulunmaktadır. 

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün ÇİĞDEM’in Kriz-Kanser Döngüsü (Crisis-Cancer Cycle)olarak isimlendirdiği ve ekonomik krizler ve kanser arasındaki döngüyü sorguladığı çalışmalarından birini oluşturan bu yayın da, literatüre bir katkı niteliğindedir. 

mail https://www.akademisyen.com/academician-publisher-scientific-researches-book-economic-and-administrative-sciences-volume-i.html

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Murat Şengöz Sokak No:8 Avcılar/ İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01

E-mail

bilgi@gelisim.edu.tr