BANKACILIK VE SİGORTACILIK

İstanbul Gelişim Üniversitesi eğitimi internetin eriştiği her yere ulaşıyor

14.01.2019 Pzt 06:14

İstanbul Gelişim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İGÜ SEM), 9 ülkede eğitim faaliyetlerini sürdüren AVKA Group ile uzaktan eğitim protokolü imzaladı.

AVKA Group ile uzaktan eğitim protokolü
AQAS, AHPGS ve Pearson gibi akreditasyon kuruluşları tarafından 53 programını akredite ettiren İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) eğitimlerini “uzaktan eğitim” şeklinde de devam ettiriyor.

İmzalanan protokol ile ilgili konuşan İGÜ SEM Koordinatörü Prof. Dr. İzzet Gümüş, “Protokol ile üniversitemiz eğitimlerini internetin eriştiği her yere ulaştırabilecek, zaman ve mekân kısıtlamasını da ortadan kaldıracak” diye konuştu.

Katılımcılara özel web üzerinden açılan bir portal ile eğitimlerin alınabileceğini belirten Prof. Dr. İzzet Gümüş, “Hukuk, psikoloji, sağlık, eğitim gibi alanlarda sertifika programları açıyoruz ve Avrupa’da geçerliliğe sahip diploması ile fark yaratan İGÜ’nün Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) olarak bir işe daha öncülük ediyoruz.  Örgün ve uzaktan eğitim seçenekleri ile katılımcıların memnuniyeti için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu güne dek binlerce kişiye mesleki, teknik ve kişisel gelişim konularında eğitim verdiklerinin altını çizen İGÜ Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Fatih Fuat Tuncer, “Üniversite güvencesi altında verdiğimiz eğitimleri, uzaktan eğitim seçeneği ile artık herkese ulaşılabilir kılacağız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01