İGÜ Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Medya ve İletişim Bölümü Öğrencileri tiyatro oyuncuları ile aynı sahnede

İGÜ Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Medya ve İletişim Bölümü Öğrencileri tiyatro oyuncuları ile aynı sahnede

30.04.2019 Sal 01:13

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu (UBYO) Medya ve İletişim Bölümü öğrencileri ve akademik kadrosu ile birlikte Dr. Öğr. Üyesi M. Bülent Öner’ in bu sezon ikincisini organize ettiği tiyatro etkinliğinde bir araya geldi.

Medya ve İletişim Bölümü Öğrencileri tiyatro oyuncuları
İstanbul Devlet Tiyatrosu Cevahir Sahnesi’ nde sergilenen “Kasaplığın El Kitabı” isimli matine oyununa 50 kişiyle katılım sağlayan İGÜ’lüler oyuna büyük ilgi gösterdi. İkinci Dünya Savaşı sırasında Normandiya Çıkarması yapılırken hemen yakınındaki bir kasabın, savaş devam ederken, ailesini toplayıp kızını evlendirme hikâyesini anlatan “absürd” tarzda yazılan/sahnelenen ve iki perde şeklinde sergilenen oyun geniş oyuncu kadrosuyla da izleyenleri etkiledi.

Oyun ve alkış sonrası kulise giden oyuncular, öğrencilerin davetini kırmayarak tüm kadro diğer seyirciler dağıldıktan sonra bir kez daha alkışlarla sahneye geldi. İGÜ olarak başrol oyuncusu Selçuk Kıpçak’a oyuncu ekibi temsilen çiçek sunuldu ve tüm ekip ile Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Medya ve İletişim Bölümü öğrencileri özenle sahnede hatıra fotoğrafı çektirdi.

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01